* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
NARZĘDZIE LOKALIZATORA SPRZEDAWCÓW B2B FIRMY TOSHIBA

Witamy w narzędziu lokalizatora sprzedawców firmy Toshiba dla partnerów B2B. Wyniki są klasyfikowane na podstawie specjalizacji sektorowej partnera oraz tego, czy sprzedawca bierze udział w elitarnym Programie partnerskim firmy Toshiba dla najlepszych sprzedawców.

Wyszukaj wybranego partnera przy użyciu kilku poniższych zmiennych wyszukiwania.

 
Platinum
Status Platinum zdobyło tylko kilku partnerów. Jest on przyznawany jedynie tym partnerom, którzy otrzymali dedykowaną opiekę klienta oraz szkolenie od firmy Toshiba. Firma Toshiba zachęca platynowych partnerów do specjalizowania się w jednym z czterech sektorów: Małe i średnie firmy, Korporacje, Edukacja i Sektor publiczny.
MAŁE I ŚREDNIE FIRMY
Partnerzy firmy Toshiba specjalizujący się w realizacji potrzeb małych i średnich firm.
KORPORACJE
Partnerzy firmy Toshiba, którzy koncentrują się na klientach korporacyjnych wymagających zindywidualizowanych ofert.
EDUKACJA
Partnerzy firmy Toshiba, którzy specjalizują się w sektorze edukacji, wspierając przyszłe pokolenia w zdobywaniu wiedzy pozwalającej z sukcesem tworzyć rozwiązania komputerowe.
SEKTOR PUBLICZNY
Partnerzy firmy Toshiba opracowujący rozwiązania zgodnie z wymogami instytucji rządowych.
 
Gold
Partnerzy o statusie Gold otrzymują szkolenie i wiedzę bezpośrednio od firmy Toshiba. Dzięki temu możesz mieć pewność, że będą w stanie w pełni zrealizować wszystkie Twoje potrzeby dotyczące określonego rozwiązania firmy Toshiba w regionie lokalnym.

Nadszedł czas zmian

Dynabook Inc. 1 października 2018 roku nastąpiła dekonsolidacja firmy noszącej wówczas nazwę Toshiba Client Solutions Co., Ltd. i jej spółek zależnych z Toshiba Group. 

Dowiedz się więcej