* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Make IT work

 • Dlaczego firma Toshiba

  • Toshiba daje więcej

   Firma Toshiba jako jedyna projektuje i produkuje własne laptopy —również tak podstawowy element jak oprogramowanie BIOS działające w systemie Windows. Dzięki temu możemy oferować najlepszą możliwą jakość, szeroką gamę opcji zabezpieczeń oraz nowatorskie funkcje pozwalające użytkownikom na bezproblemową pracę.

   Dowiedz się więcej ▶
 • Make IT work

  • Nasza najbardziej wszechstronna oferta

   Firma Toshiba ma ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu laptopów — można więc mieć pewność, że nasza technologia zwiększa wydajność pracy użytkowników. Sprawdź najbogatszą w naszej dotychczasowej historii ofertę rozwiązań Toshiba dla biznesu i znajdź odpowiednie urządzenia dla swojej firmy.

   Wyświetl ofertę ▶
 • Oferta dla biznesu

 • Usługi

  • Usługi

   Chcesz przedłużyć gwarancję standardową, podwyższyć poziom wsparcia lub odzyskać utracone dane z uszkodzonego dysku twardego? W naszej ofercie znajdziesz odpowiednie usługi.

   Dowiedz się więcej ▶
 • Rozwiązania

  • Rozwiązania

   W tworzeniu płynnych przepływów pracy używane rozwiązania są równie ważne jak sprzęt.

   Toshiba Mobile Zero Client (TMZC) umożliwia pracę w terenie, a jednocześnie zapewnia zgodność ze wszystkimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa.

   Dowiedz się więcej ▶

   Smart Data Encryption to coś więcej niż standardowe szyfrowanie — chroni każdy obszar dysku twardego, nawet po jego wyjęciu z komputera.

   Dowiedz się więcej ▶

Według sektora

 • Małe i średnie firmy

  • Mała firma? Duży efekt.

   W firmie Toshiba wiemy, jak wygląda działalność małych i średnich podmiotów. Dlatego stworzyliśmy serię Satellite Pro obejmującą szeroką gamę rozwiązań: od podstawowych laptopów do codziennych zadań po w pełni funkcjonalne modele do bardziej specjalistycznych zastosowań. Dzięki temu bez względu na wielkość budżetu znajdziesz odpowiednie urządzenia do swoich potrzeb. Ponadto, każdy komputer z tej serii jest objęty naszą Gwarancją niezawodności, która zapewnia pełną ochronę inwestycji.

   Wyświetl ofertę ▶
 • Przedsiębiorstwa

  • Dla przedsiębiorstw. Z zabezpieczeniami klasy korporacyjnej.

   Środowiska dużych przedsiębiorstw wymagają staranniejszego dobierania laptopów, tak aby zapewniały nie tylko wydajność zaspokajającą potrzeby firmy, ale też wyższy poziom zabezpieczeń. Dlatego nasze modele z serii Portégé i Tecra oferują tak bogaty wybór cech i funkcji, a także bardziej zaawansowane opcje zabezpieczeń.

   Wyświetl ofertę ▶
 • Sektor publiczny

  • Dla sektora publicznego. Poufność danych.

   Od dawna jesteśmy liczącym się dostawcą rozwiązań dla sektora publicznego, a to za sprawą naszych wyjątkowych opcji zabezpieczeń, w tym własnego systemu BIOS firmy Toshiba, który zapewnia kontrole bezpieczeństwa na znacznie wcześniejszym etapie niż produkty konkurencji, tj. przy każdym włączeniu urządzenia. Zaawansowane opcje logowania obejmują obsługę kart inteligentnych oraz rozpoznawanie odcisków palców.

   Wyświetl ofertę ▶
 • Edukacja

  • Edukacja. Każda grupa uczniów jest inna.

   Każda klasa, każdy uczeń i każdy nauczyciel ma inne potrzeby. Dlatego zaprojektowaliśmy urządzenia cechujące się większą dostępnością oraz sprzyjające nauce. Wybierz właściwy laptop lub Ultrabook™ dla każdego — i daj użytkownikom wszystko to, czego potrzebują, aby się rozwijać.

   Wyświetl ofertę ▶

Więcej od firmy Toshiba

 • Rozwiązania zabezpieczające

  • Rozwiązania zabezpieczające dla biznesu

   Zdajemy sobie sprawę z ogromnej wagi kwestii bezpieczeństwa dla każdej firmy — niezależnie od jej wielkości. Dlatego opracowaliśmy niezrównane rozwiązania do ochrony prywatności każdego naszego klienta.

   Nasze wyjątkowe rozwiązania Smart Data Encryption i Mobile Zero Client zapobiegają wpadnięciu danych w niepowołane ręce. Poza tym jesteśmy jedynym producentem komputerów, który opracowuje własny system BIOS — aby zapewnić użytkownikom pełną kontrolę.

   Dowiedz się więcej ▶

 • Environment

  • Troska o środowisko

   Nieustannie dokładamy starań, aby jeszcze bardziej zwiększać ekologiczność naszych produktów na każdym etapie — od produkcji i czasu użytkowania po wycofanie z użytkowania i recykling.

   Firma Toshiba pomaga w osiąganiu celów zerowej emisji dwutlenku węgla i redukcji ogólnego wpływu na środowisko. Mamy nawet narzędzia do zarządzania zasilaniem, które umożliwiają oszczędzanie energii elektrycznej dzięki optymalizacji cyklów ładowania.

   Dowiedz się więcej ▶
 • Polecamy

  • Polecamy

   Z myślą o ochronie i maksymalnej wydajności laptopów w Twojej firmie firma Toshiba poleca produkty starannie wybranych partnerów.

   *Uwaga: nastąpi przekierowanie do witryny internetowej innej firmy, która nie jest obsługiwana przez firmę Toshiba.

   iolo

   Oto sposób na maksymalną produktywność w małej lub średniej firmie: dzięki rozwiązaniu iolo System Mechanic zapewnisz największą możliwą wydajność swoich laptopów.

   Dowiedz się więcej*
   line
   Winzip

   Pakuj, zabezpieczaj i udostępniaj pliki oraz zarządzaj nimi w dowolnym miejscu przy użyciu najlepszego na świecie kompresora plików.

   Dowiedz się więcej*

Przykłady zastosowań

Case Img

Rada Hrabstwa Coventry

Rada Hrabstwa Coventry musiała wprowadzić zmiany w sposobach obsługi obywateli, w związku w czym zrealizowała nowy projekt mający na celu zwiększenie mobilności pracowników. Dzięki laptopom Portégé Z20t firmy Toshiba są oni teraz bardziej elastyczni, zapewniają sprawniejszą obsługę i wydajniej pracują na rzecz lokalnej społeczności. Obejrzyj film i posłuchaj, co mówią kluczowi pracownicy na temat zmian, jakie nowa technologia spowodowała w Radzie.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Walkthrough Media

Firma Walkthrough Media oferuje rozwiązania marketingowe nowej generacji dla branży nieruchomości i potrzebowała urządzeń lekkich i trwałych, a zarazem spełniających wysokie wymagania w zakresie obsługi multimediów. Firma sięgnęła po laptopy hybrydowe Toshiba Portégé Z20t z systemem Windows 10, które zaspokajają wszelkie jej potrzeby: udostępniają funkcje montażu na miejscu, usprawniają obsługę klienta i nie tylko.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Puchar Świata w Rugby 2015

Rozgrywane w Wielkiej Brytanii zawody o Puchar Świata w Rugby 2015 to trzecie z rzędu mistrzostwa sponsorowane przez firmę Toshiba. Organizatorzy, World Rugby, mieli szereg wymagań dotyczących technologii i ich funkcji ukierunkowanych na zawodników i kibiców oraz na potrzeby związane z działalnością operacyjną. Dzięki bliskiej współpracy z zespołami ds. komputerów i monitorów biznesowych w firmie Toshiba organizacja World Rugby pomyślnie sprostała wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją i prowadzaniem największego z dotychczasowych turniejów.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Pinehurst Chiropatric

Zarząd przychodni Pinehurst Chiropractic postanowił wdrożyć bardziej cyfrowe metody pracy i do tego zadania wybrał laptopy Toshiba Portégé Z20t z systemem Windows 10. Nowa technologia zapewniła znaczne korzyści i ułatwienia zarówno pacjentom, jak i administracji placówki. Poprawiły się też standardy bezpieczeństwa oraz zgodności z wymogami przepisów, co usprawniło pracę i zwiększyło jej efektywność.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Loftysoft

Szwedzka firma konsultingowa Loftysoft AB zdecydowała się na urządzenia Toshiba Portégé Z30t z systemem Windows 10, aby zapewnić pracownikom dużą mobilność podczas podróży oraz lepszą komunikację z klientami. Nie bez znaczenia jest tu konstrukcja ze stopu magnezu oraz ekran dotykowy o żywych kolorach. Dzięki Portégé Z30t firma sprostała wszystkim wymogom swojej działalności, mając jedno urządzenie zaspokajające wszelkie potrzeby.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Batra Vision

Batra Vision Medical Group, znana z zaawansowanych technik okulistycznych, zmodernizowała swoją flotę komputerów stacjonarnych, wymieniając je na ultrabooki Toshiba Portégé Z30t z systemem Windows 10. Zaowocowało to rozszerzonymi możliwościami dotyczącymi zabezpieczeń i mobilności pracowników, co z kolei przełożyło się na lepsze relacje z pacjentami oraz sprostanie wymogom branży.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

The Boru Group

The Boru Group jest dostawcą usług informatycznych budującym systemy zarządzania projektami oraz infrastruktury dla firm i instytucji z całego świata. Pracując w siedzibach klientów, specjaliści z firmy muszą uzyskiwać dostęp do zabezpieczonych danych i aplikacji. Używają w tym celu niezwykle przenośnych i bezpiecznych laptopów Portégé Z30-C.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Sherry Fitzgerald

Sherry Fitzgerald to duża irlandzka agencja nieruchomości, mająca 22 oddziały w całym kraju. Wprowadzono w niej laptopy hybrydowe Portégé Z20t firmy Toshiba, które zrewolucjonizowały metody pracy w firmie. Pracownikom, którzy każdego dnia muszą wykonywać swoje zadania w różnych miejscach, laptopy Portégé Z20t zapewniają nowy poziom elastyczności — oferują 17-godzinny czas pracy przy zasilaniu z akumulatora, odłączany tablet oraz łączność 4G.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Desigual

Hiszpańska firma odzieżowa Desigual wymieniła komputery stacjonarne w swoich biurach na ponad 700 laptopów marki Toshiba dla biznesu. Firma Desigual zatrudnia przeszło 900 osób w 106 krajach, w związku z czym niezawodne urządzenia z dobrą łącznością są jej niezbędne do pomyślnej działalności.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Botkyrka

Urząd szwedzkiej gminy Botkyrka poszukiwał dla swoich 6000 pracowników nowych rozwiązań technologicznych, które zaspokajałaby zmieniające się potrzeby personelu. W tym celu wdrożono laptopy Portégé Z30 firmy Toshiba, które zapewniają większą mobilność pracowników, a jednocześnie upraszczają zarządzanie, dzięki czemu znacznie zmalał nakład wymaganych prac administracyjnych.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Go ON UK

Go ON UK to organizacja charytatywna, której celem jest zapewnienie wszystkim dorosłym podstawowych umiejętności cyfrowych potrzebnych do funkcjonowania we współczesnym świecie. Kluczem do sukcesu tej organizacji, mającej tak szeroko zakrojone cele, a zaledwie 15 pracowników, jest flota niezawodnych komputerów przenośnych. Wszyscy pracownicy zostali wyposażeni w wartościowe narzędzia, a mianowicie ultrabooki firmy Toshiba, które zapewniają łatwą integrację z dotychczasową infrastrukturą IT oraz łączność 3G gwarantującą większą mobilność w pracy.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Deloitte

Deloitte Ireland, czołowa firma z branży doradztwa biznesowego, zatrudniająca ponad 1300 osób, potrzebowała długofalowego partnerstwa w zakresie laptopów, aby wyposażyć swoich niezwykle mobilnych, mających liczne kontakty z klientami pracowników w niezawodne i bezpieczne komputery. Firma Toshiba sprostała tym potrzebom i wyśrubowanym globalnym standardom — dostarczyła szeroką gamę laptopów, co pomogło klientowi w optymalizacji ekonomicznej i obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►
Case Img

Bishop Challoner Catholic College

Bishop Challoner Catholic College, mieszczący się w brytyjskim mieście Birmingham, wdrożył unikatowy program samoobsługowej konserwacji firmy Toshiba, który umożliwia szkołom i ich uczniom oraz studentom naprawianie swoich rozwiązań IT we własnym zakresie, co przekłada się na obniżenie wydatków na ubezpieczenia i prace serwisowe. Uczniowie i studenci zyskują więc nie tylko nowe umiejętności życiowe, ale i rozległą wiedzę z zakresu technologii, co im się przyda w późniejszej pracy zawodowej.

Materiały dostępne do pobrania są w języku angielskim ►

Whitepapers

Case Img

Make IT work

Z myślą o wyższych rangą decydentach ds. IT opracowaliśmy przewodnik Make IT Work. Zawiera on obszerne omówienie sposobów radzenia sobie z obecnymi wyzwaniami w dziedzinie IT i przygotowania się na przyszłość, w tym profesjonalne analizy, wyniki ogólnoeuropejskiego badania oraz porady naszych ekspertów. Przewodnik koncentruje się na kwestiach, które naszym zdaniem powinno być filarami każdej udanej strategii informatycznej, a więc m.in. na łatwości zarządzania, bezpieczeństwie, niezawodności i łączności.

Dowiedz się więcej ►

Usługi i akcesoria

 • Serwis

  • Dłuższa ochrona inwestycji

   Firma Toshiba szczyci się jakością swoich urządzeń, ale przecież nie ma rzeczy doskonałych. Dlatego warto zapewnić sobie ochronę i przedłużyć gwarancję. Można też zabezpieczyć się przed wypadkami i kradzieżą.

   Dowiedz się więcej ▶
 • Dokowanie

  • Wygodna łączność

   Dzięki naszemu funkcjonalnemu zestawowi dokującemu użytkownicy mogą w kilka sekund podłączać potrzebne urządzenia. Zestaw ten, zgodny z niemal wszystkimi naszymi urządzeniami, oznacza dla użytkowników oszczędność czasu, a dla Ciebie — pieniędzy.

   Dowiedz się więcej ▶
 • Zasilanie

  • Zasilanie przez dłuższy czas

   Zestaw zasilający firmy Toshiba to idealne rozwiązanie do pracy poza biurem, zapewniające pracownikom mobilność i łączność przez dłuższy czas. Opcje zasilania są takie same w niemal wszystkich modelach, co gwarantuje większą elastyczność i oszczędności związane z zasilaniem firmowej floty urządzeń.

   Dowiedz się więcej ▶

Kontakt z nami

 • Lokalizator sprzedawców

  • Znajdź najbliższego sprzedawcę

   Za pomocą naszego lokalizatora sprzedawców możesz znaleźć
   najbliższego autoryzowanego sprzedawcę produktów firmy Toshiba.
   Bez względu na to, czego potrzebujesz — nowego laptopa czy modernizacji infrastruktury IT -
   nasi zatwierdzeni sprzedawcy z
   przyjemnością udzielą Ci pomocy.

   Znajdź najbliższego sprzedawcę ▶
 • Pomoc techniczna

  • Pomoc techniczna

   Kliknij poniższe łącze i odkryj najnowsze artykuły pomocy technicznej, informacje oraz materiały do pobrania.

   Dowiedz się więcej ▶
  • Dla naszych partnerów

   W Portalu dla partnerów można znaleźć materiały o najnowszych produktach i inne informacje przydatne dla partnerów handlowych firmy Toshiba.

   Dowiedz się więcej ▶

Chcesz z nami porozmawiać?

Każdej firmie — bez względu na jej wielkość i branżę — możemy zaoferować usługi wyspecjalizowanych doradców ds. IT. Jeśli chcesz poznać swoje możliwości w niezobowiązującej rozmowie, skorzystaj z poniższego łącza.

Skontaktuj się z nami ▶

Obserwuj nas