* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Toshiba Business
Vision

Business Vision działa na jednostce OPS (Open Pluggable Specification), którą można zainstalować w niemal wszystkich cyfrowych monitorach informacyjno-reklamowych marki Toshiba.

Obsługując różne materiały — w tym wideo, zdjęcia i tekst — w szerokiej gamie konfiguracji, oprogramowanie to umożliwia tworzenie wyjątkowych przekazów informacyjno-reklamowych odzwierciedlających charakter marki.

Korzystaj z elastyczności wyboru konfiguracji (autonomicznej, sieciowej lub chmurowej) zapewnianego przez oprogramowanie Business Vision i zdalnie kontroluj wszystkie monitory z jednego miejsca..

Kontrola nad treścią w celu nawiązania więzi z klientami

Za pomocą oprogramowania Business Vision do obsługi materiałów informacyjno-reklamowych, które może działać jako rozwiązanie autonomiczne, przez sieć lokalną lub w chmurze, możesz zarządzać treścią na wszystkich monitorach.

Dowiedz się więcej

Co to jest Business Vision?

Business Vision to oprogramowanie do zdalnego zarządzania cyfrowymi przekazami wyświetlanymi na monitorach informacyjno-reklamowych w różnych środowiskach biznesowych. Może ono działać jako rozwiązanie autonomiczne, przez sieć lokalną lub w chmurze i jest zgodne ze wszystkimi monitorami informacyjno-reklamowymi marki Toshiba (będzie też zgodne z modelami wprowadzonymi w przyszłości).

Dowiedz się więcej

Jak to działa?

Ponieważ oprogramowanie Business Vision jest zgodne z biznesowymi cyfrowymi monitorami informacyjno-reklamowymi marki Toshiba, można je wyjątkowo łatwo wdrożyć.

  • Zainstaluj jednostki zgodne ze standardem Open Pluggable Specification.
  • Skorzystaj z szerokiej gamy ustawień konfiguracji i szablonów, aby przygotować unikatowe przekazy informacyjno-reklamowe.
  • Zaimportuj zdjęcia, teksty, wpisy z mediów społecznościowych, filmy i nie tylko.
  • Opracuj harmonogram i reguły wyświetlania treści oraz całkowicie spersonalizuj przekaz.
  • Kontroluj monitory bezpośrednio, przez sieć lokalną lub w środowisku chmury.
  • Dzięki różnym opcjom łączności możesz wyświetlać zawartość z wielu źródeł lokalnych.

Videos