* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
 • Mocniejsze

  • Jeśli często ruszasz w drogę, Twój laptop powinien być tak samo dynamiczny jak Ty. Laptopy firmy Toshiba — mobilne, ale trwałe, lekkie, ale też solidne — cechuje wytrzymałość konieczna w prężnie działającej firmie. Dlatego świetnie sobie radzą z wszelkimi wstrząsami i uderzeniami nieuchronnie związanymi z podróżą. Tecra A40-C to typowy reprezentant wytrzymałej natury naszych produktów, wyposażony w procesor Intel® Core™ szóstej generacji, który z łatwością przetwarza wszystkie zadania.

   • Inwestuj w trwałość

    Nasze urządzenia biznesowe z linii Enhanced i Premium przechodzą test HALT (Highly Accelerated Life Test) przeprowadzany przez niezależny instytut TÜV Rheinland. Test ten symuluje trzy lata intensywnego użytkowania, więc nie ulega wątpliwości, że nasze komputery są bardzo trwałe.

   • Chroń swoje interesy

    Wiele naszych komputerów jest też poddawanych testom odporności na upadki, zalania i nacisk*, więc jeśli nawet przydarzy się jakiś wypadek, Twoje dane pozostaną bezpieczne. Marka Toshiba to gwarancja, że nic nie zakłóci Ci pracy

   • Chroń swoje dane

    Dzięki zaawansowanej obudowie zyskujesz wyjątkowe połączenie mobilności i trwałości. Jest lekka, stylowa i superwytrzymała, a więc stanowi znakomitą tarczę przed przypadkowym uszkodzeniem. Dlatego nasze komputery świetnie się nadają dla prężnie działających firm.

 • Połączone

  • Komputery biznesowe firmy Toshiba mają wszystko to, co jest potrzebne do prezentowania, udostępniania i edycji materiałów oraz komunikacji ze współpracownikami — bez względu na to, gdzie przyjdzie Ci pracować. Ciesz się swobodą, jaką zapewnia łączność bez kabli czy zewnętrznych akcesoriów, i pracuj wydajnie w każdym miejscu. Laptop Portégé Z30-C z procesorem Intel® Core™ szóstej generacji i najwyższej jakości modułami łączności bezprzewodowej to znakomity przedstawiciel produktów, dzięki którym zawsze będziesz w kontakcie.

   • Zapewnij sobie swobodny dostęp

    Będąc u klienta lub w podróży, nie zawsze można wybrać metodę połączenia. Dlatego nasze produkty są wyposażone w złącza USB 3.0, HDMI, RGB, Gigabit LAN i Intel® Pro WiDi**. Niezależnie więc od tego, jakie rozwiązanie jest dostępne, zawsze będziesz mieć możliwość przeglądania, tworzenia i udostępniania materiałów bez zewnętrznych akcesoriów czy kart.

   • Używaj przez dłuższy czas

    Wybierz możliwość nawet 15 godzin** pracy na akumulatorze i zachowaj wydajność przez całą daleką podróż, a nawet dłużej. Wybrane urządzenia są też wyposażone w akumulatory, które oferują dłuższy czas pracy, znacznie większą efektywność oraz możliwość centralnego sterowania w celu oszczędzania energii, co umożliwia radykalne obniżenie całkowitego kosztu posiadania.

   • Pracuj bez kabli

    Nasze urządzenia biznesowe z linii Premium są wyposażone w najwyższej jakości moduły łączności bezprzewodowej — w tym Bluetooth, 4G oraz zaawansowaną dwuantenową technologię Wi-Fi** firmy Toshiba — umożliwiające niezakłóconą łączność i współpracę.

 • Niezawodne

  • Podobnie jak model Tecra Z40-C, każdy nasz laptop został skonstruowany z myślą o zminimalizowaniu przestojów, zmaksymalizowaniu produktywności i wspomaganiu rozwoju firmy klienta. Dzięki starannemu dobraniu poszczególnych elementów, w tym procesora Intel® Core™ szóstej generacji, osiągnęliśmy wyjątkowo niski wskaźnik awarii oraz najwyższą pewność niezawodności naszych urządzeń. Dlatego możesz liczyć na to, że firmowa flota urządzeń będzie Ci przynosić zwrot z inwestycji.

   • Przygotuj się na rozwinięcie skrzydeł

    Obarczeni zadaniem stworzenia najbardziej niezawodnej floty laptopów w historii nasi inżynierowie odpowiedzieli jak zawsze: innowacyjnymi rozwiązaniami. Zmniejszając liczbę elementów wewnętrznych w laptopach z linii Premium, znacznie ograniczyli prawdopodobieństwo awarii.

   • Zwiększ swoją efektywność

    Ograniczenie przestojów w pracy, brak kosztów napraw i wymian części oraz komputery zbudowane z podzespołów o znakomitej jakości — zapewniając to wszystko, firma Toshiba wprowadza nowy poziom efektywności Twojego środowiska IT. Zrobisz więcej, a wydasz mniej.

   • Poznaj wyjątkowe poczucie pewności

    Aby klienci mogli dzielić z nami przekonanie o jakości naszych laptopów, w przypadku wielu z nich dajemy naszą Gwarancję niezawodności. Oznacza to, że w razie mało prawdopodobnej usterki zapewnimy zarówno bezpłatną naprawę, jak i pełny zwrot kosztów zakupu***.

 • Bezpieczne

  • Jeśli masz do czynienia z poufnymi informacjami, potrzebujesz floty urządzeń, które zapewnią ochronę Tobie i Twoim klientom — bez względu na okoliczności. Nasze produkty, które skonstruowano zgodnie ze standardami ochrony nawet najcenniejszych danych finansowych, umożliwiają pracownikom bezstresową pracę — również poza biurem. Aby zyskać jeszcze lepsze zabezpieczenia, warto wybrać urządzenie z procesorem Intel® Core™ szóstej generacji, na przykład laptop Portégé Z20t-C.

   • Wzbudzaj zaufanie

    Jeśli chodzi o bezpieczeństwo firmowych danych, przykładamy się bardziej niż inni. Jesteśmy jedynym producentem, który samodzielnie opracowuje system BIOS, dzięki czemu zapewniamy Ci ultrabezpieczny dostęp i kontrolę. Dla urządzeń z procesorami Intel® Core™ szóstej generacji opracowaliśmy nowy system BIOS, który oferuje dodatkowe funkcje diagnostyki i zabezpieczeń.

   • Stała ochrona

    Obsługując logowanie na podstawie rozpoznania odcisku palca oraz uwierzytelnianie trzyskładnikowe, nasze laptopy Business Premium są łatwo dostępne, jeśli znajdują się we właściwych rękach — i praktycznie nie do ruszenia, gdy wpadną w niepowołane ręce. Aby dodatkowo zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników, wyposażyliśmy nasze produkty z linii Advanced, Enhanced oraz Premium w moduł TPM (Trusted Platform Module), który bezproblemowo identyfikuje i uwierzytelnia autoryzowane urządzenia, a blokuje dostęp do danych innym urządzeniom.

   • Mobilność

    Dzięki Toshiba Mobile Zero Client zapewnisz pracownikom możliwość pracy w terenie, a zarazem zadbasz o zgodność ze wszystkimi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. TMZC obsługuje czołowe rozwiązania VDI, w tym Citrix i VMware, co oznacza proste rozpoczęcie pracy bez wprowadzania zmian w infrastrukturze. Można więc korzystać ze wszystkich zalet rozwiązania bez klienta, a także z niższych kosztów instalacji, lepszych zabezpieczeń i wyższego zwrotu z inwestycji.

Back to Top

Urządzenie dla każdego pracownika

Obecna najbardziej wszechstronna i zróżnicowana oferta komputerów biznesowych w historii firmy Toshiba obejmuje optymalne urządzenia dla każdego pracownika Twojej firmy. Dokładamy starań, aby każdy znalazł komputer odpowiedni do danego charakteru pracy: od wyjątkowo mobilnych urządzeń typu „dwa w jednym” dla tych, którzy zawsze są w drodze, po wysokowydajne stacje robocze dla pracujących przy biurkach. Dobranie odpowiedniego komputera dla każdego pracownika nie oznacza utrudnienia zarządzania. Dzięki jednemu obrazowi oprogramowania oraz opcjom zarządzania zasilaniem i dokowania dostępnym w większości modeli można łatwo i efektywnie zarządzać całą firmową flotą urządzeń. Ponadto wszystkie urządzenia z naszej oferty można skonfigurować do pracy z rozwiązaniem Toshiba Mobile Zero Client — można więc zapewnić maksymalne bezpieczeństwo bez ograniczania mobilności.

Kliknij prezentowane poniżej modele i zobacz, które z nich stanowią najlepsze rozwiązania IT dla Twojej firmy.

 

12,5 cala (31,75 cm)

13,3 cala (33,8 cm)

14 cali (35,6 cm)

15,6 cala (39,6 cm)

Business Premium

Funkcje modeli Business Enhanced +


Procesory Intel® Core™ vPro™ Obudowa ze stopu magnezu Cienka i lekka konstrukcja
Portégé Z20t Portégé Z20t-C Portégé Z30 Portégé Z30-C / Z30t-C Tecra Z40 Tecra Z40-C Tecra Z50 Tecra Z50-C

Business Enhanced

Funkcje modeli Business Advanced +


Jedno rozwiązanie dokowania we wszystkich Intel® Widi Pro LTE / 3G Poddane testowi H.A.L.T. Podświetlana klawiatura
  Portege A30-C / A30t-C Portégé A30-C / A30t-C Tecra A40-C Tecra A40-C Tecra A50-C Tecra A50-C

Business Advanced

Funkcje modeli Business +


Jeden rodzaj akumulatora we wszystkich Jeden obraz oprogramowania we wszystkich Sterowniki do systemu Windows 10, Windows 8.1
i Windows 7
Gwarancja niezawodności Moduł TPM Cicha klawiatura
  Satellite Pro A30-C Satellite Pro A30-C Satellite Pro A40-C Satellite Pro A40-C Satellite Pro A50-C Satellite Pro A50-C

Business


Jeden rodzaj zasilacza we wszystkich Intel® WiDi Wyjątkowy system BIOS firmy Toshiba
    Satellite Pro R40-C Satellite Pro R40-C Satellite Pro R50-C Satellite Pro R50-C
Resetuj tablicę
Back to Top

Video

Inwestycja

W firmie Toshiba dobrze wiemy, jak przyjemnie się korzysta z rozwiązań IT, które po prostu działają. Nasze laptopy biznesowe od razu po rozpakowaniu udostępniają wszystkie potrzebne zabezpieczenia i opcje łączności, całą swoją moc oraz maksymalną niezawodność. Dzięki temu Twoi pracownicy mogą się skoncentrować na codziennym rozwijaniu firmy. Dzięki solidnej konstrukcji nasze urządzenia charakteryzują się też dłuższym cyklem życia. A niezwykle niski wskaźnik awarii — w połączeniu z Gwarancją niezawodności — oznacza niskie koszty posiadania, duży zwrot z nakładów finansowych i niemal całkowity brak przestojów. Poznaj nasze nowe produkty i zainwestuj z korzyścią dla swojej firmy.

Back to Top

Make IT work już dziś

Każdej firmie — bez względu na jej wielkość i branżę — możemy zaoferować usługi wyspecjalizowanych doradców ds. IT. Jeśli chcesz poznać swoje możliwości w niezobowiązującej rozmowie, skorzystaj z poniższego łącza.


Skontaktuj się z nami

Przewodnik Make IT work

Przewodnik Make IT Work opracowaliśmy z myślą o wyższych rangą decydentach ds. IT. Zawiera on obszerne omówienie sposobów radzenia sobie z obecnymi wyzwaniami w dziedzinie IT, w tym profesjonalne analizy, wyniki ogólnoeuropejskiego badania oraz porady naszych ekspertów. Aby pobrać cały przewodnik, kliknij poniższe łącze.

Pobierz przewodnik

* Klawiatury odporne na zalanie chronią dane w razie przypadkowego wylania płynu (do 30 ml), dając użytkownikowi 3 minuty na zapisanie danych i wyłączenie komputera. Przetestowane pod kątem odporności na nacisk przez umieszczenie na 10 sekund pod obciążeniem o wadze 100 kg w celu przeanalizowania funkcjonalności laptopa i ekranu LCD. Przetestowane pod kątem upadku z wysokości do 76 cm.

** W zależności od konfiguracji.

*** Warunki można znaleźć na stronie toshiba.eu/reliability


Intel, logo Intel, Intel Inside, Intel Core i Core Inside są znakami towarowymi firmy Intel Corporation w USA i/lub innych krajach.

Back to Top