* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Oferta dla biznesu

Portégé A30

  • Windows 10 Pro 64-bit
  • 6th generation Intel® Core™ i5-6200U processor with Intel®Turbo Boost Technology 2.0
  • 13,3" (33,8 cm) , Nieodblaskowy ekran HD Toshiba o wysokiej jasności z interfejsem eDP™, proporcjami 16 : 9 i podświetleniem LED
  • Czarny stop magnezu z bardzo delikatnym wzorem
  • Intel® HD Graphics 520
  • maksymalny czas pracy : do 9 godz. 30 min (Mobile Mark™ 2014)
  • waga : od 1,50 kg
  • Szer. x głęb. x wys. : 316 x 229 x 18 (przód) / 22,4 (tył) mm

Wyświetl modele

Działaj. Bądź produktywny.

Nieważne, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, Toshiba Portégé A30 w wytrzymałej, ale lekkiej magnezowej obudowie ma wszystko, co niezbędne do produktywnej pracy. Wystarczająco mała do łatwego przenoszenia, ale pełna rozwiązań, kóre pomogą Ci zrobić więcej - bez względu na to, gdzie jesteś. Z Intel® Dual Band Wireless-AC 8260 oraz opcjonalnym LTE będziesz mieć kontakt ze współpracownikami i dostęp do wszystkich potrzebnych danych.

Stworzona do mobilnej pracy

Toshiba Portégé A30 została stworzona by trwać, bez względu na to, gdzie pracujesz. Nie tylko przeszła test H.A.L.T.*, dający Ci pewność, że będzie ona pracować tak długo, jak zechcesz, ale także została sprawdzona jej wytrzymałość na upadek i zalanie** oraz nacisk. Oznacza to, że nawet po wypadku, Toshiba Portégé A30 nie zawiedzie Cię, jak zawsze gotowa do działania.

*Highly Accelerated Life Test przeprowadzony przez niezależny niemiecki instytut TÜV Rheinland. **Test upadku z wysokości 76 cm. Klawiatura odporna na zalania pomaga chronić Twoje dane przed przypadkowym zalaniem 30 ml płynu, dając ci 3 minuty na zapisanie pracy. Test nacisku - sprawdzenie funkcjonowania laptopa i ekranu LCD po nacisku 100 kg przez 10 sekund.

Bezpieczna praca zdalna

Jednym z największych wyzwań zdalnej pracy jest zapewnienie bezpieczeństwa wrażliwym danym biznesowym w potencjalnie niebezpiecznych miejscach publicznych. Dlatego też Toshiba Portégé A30 jest wyposażona w specjalne szyfrowanie TPM. Opcjonalnie daje również możliwość logowania przy użyciu czytników linii papilarnych lub kart inteligentnych. Zaprojektowana, by czynić dane łatwo dostępnymi, ale bezpiecznymi, Toshiba Portégé A30 z opcjonalnym dwuetapowym uwierzytelnianiem sprawia, że praca zdalna jest bezpieczniejsza niż kiedykolwiek.

Biuro na zawołanie

Przekształć swoje biurko w pełni funkcjonalne środowisko biurowe, podłączając Toshiba Portégé A30 do stacji dokującej High Speed Port Replicator III. Z dwoma cyfrowymi portami wyjścia video, czterema portami USB 3.0, dwoma USB 2.0 i wbudowanymi opcjami łączności A30 masz dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz. Możesz nawet wybrać wyposażenie wewnętrzne swojego laptopa: najnowsze procesory Intel® Core™ i vPro™, dysk HDD lub SSD – dla skrojonej na miarę wydajności. Dodatkowo możesz wybrać wbudowany napęd dysków optycznych (ODD).

Łatwe zarządzanie

Tak, jak wszystkie komputery Toshiba Tecra i Portégé, Portégé A30 płynnie zintegruje się z Twoją istniejącą infrastrukturą IT. Wyposażona w popularny obraz oprogramowania i wsparcie sterowników – jak również kompatybilna ze stacją dokującą High Speed Port Replicator III i zasilaczami sieciowymi – Portégé A30 jest gotowa do pracy natychmiast po wyjęciu z pudełka. Te zaawansowane funkcje zarządzania obejmują nawet technologię Intel® AMT, popularny interfejs WMI i pełne wsparcie SCCM.

Wszystkie akcesoria, których potrzebujesz

Toshiba Portégé A30 jest dostępna z różnorodnymi akcesoriami* usprawniającymi intensywną pracę. Odkryj stację dokującą High Speed Port Replicator III, która w mgnieniu oka rozszerzy funkcjonalność twojego laptopa lub wybierz USB albo karty SD umożliwiające szybki i prosty transfer danych. Możesz także zwiększyć swoje możliwości przechowywania z pełną gamą zewnętrznych dysków HDD i SSD. Mamy również stylowe torby i pokrowce na laptopy zabezpieczające Twój komputer w podróży.

*Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Prosimy sprawdzić ich dostępność pod adresem www.toshiba.pl/accessories/laptops

Pokaż ofertę

Usługi z myślą o nienagannej wydajności

Idealne działanie Twojego produktu Toshiba jest dla nas bardzo ważne. Aby Ci zapewnić maksymalne korzyści z inwestycji w rozwiązanie IT, oferujemy szeroką gamę usług, które podtrzymają ciągłość działania Twojej firmy na co dzień oraz świetnie dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz przedłużyć gwarancję standardową, podwyższyć poziom wsparcia, czy zarządzać wszystkimi zasobami na jednej platformie — jesteśmy Twoim wymarzonym partnerem!

Dowiedz się więcej

Specyfikacje wszystkich produktów są uzależnione od modelu i regionu. Aby wyświetlić pełną listę produktów oraz informacje prawne i zastrzeżenia dotyczące określonych modeli (np. informacje o klawiaturze odpornej na zalanie, czasie pracy akumulatora, znakach towarowych itd.), kliknij tutaj .

Nadszedł czas zmian

Dynabook Inc. 1 października 2018 roku nastąpiła dekonsolidacja firmy noszącej wówczas nazwę Toshiba Client Solutions Co., Ltd. i jej spółek zależnych z Toshiba Group. 

Dowiedz się więcej