* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
LAPTOP FIRMY TOSHIBA — GWARANTOWANA NIEZAWODNOŚĆ
BEZPŁATNA NAPRAWA I ZWROT PIENIĘDZY W RAZIE AWARII*
Firma Toshiba jest całkowicie pewna jakości swoich laptopów. Pragniemy, aby podobnie czuli się ich nabywcy. Dlatego gwarantujemy wszystkim klientom, że produkty będą działać niezawodnie i będą w pełni sprawne.

Jeśli laptop ulegnie awarii w ciągu roku od zakupu*, zostanie bezpłatnie naprawiony przez firmę Toshiba lub autoryzowany serwis firmy Toshiba. Jesteśmy tak pewni niezawodności naszych produktów, że dodatkowo zwrócimy pieniądze*.

Od ponad 30 lat firma Toshiba przoduje w dziedzinie innowacji w branży elektronicznej. Projektujemy niezawodne produkty usprawniające pracę w każdych warunkach. Co więcej, każdy z naszych laptopów jest poddawany testom HALT (Highly Accelerated Life Testing), które symulują trzy lata używania. Tylko produkty, które pomyślnie przejdą te testy, spełniają standardy firmy Toshiba.

KROK 1. BEZPIECZNY ZAKUP

Kup laptopa firmy Toshiba objętego promocją.

KROK 2. PROSTA REJESTRACJA

Zarejestruj się w ciągu 30 dni od zakupu, aby uzyskać gwarancję niezawodności.

KROK 3. BEZPŁATNA NAPRAWA I ZWROT PIENIĘDZY

Jeśli, co jest mało prawdopodobne, laptop ulegnie awarii, skorzystaj z tego formularza, aby uzyskać bezpłatną naprawę gwarancyjną ORAZ zwrot pieniędzy.

*Warunki

Warunki promocji są dostępne do pobrania tutaj. Szczegółowe informacje o objętych nią modelach można znaleźć tutaj. Firma Toshiba zastrzega sobie prawo do zakończenia tej promocji w dowolnym momencie i bez uprzedniego powiadomienia. Jeśli laptop ulegnie awarii opisanej w warunkach promocji w ciągu roku od zakupu, można skorzystać z naprawy w ramach gwarancji standardowej, a także uzyskać zwrot kwoty zakupu. Zgłoszenie można przesłać tylko pod warunkiem, że laptop zostanie zarejestrowany w ciągu 30 dni od zakupu. Ta promocja dotyczy tylko wybranych modeli.