* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Oferta dla biznesu

Satellite Pro A30

  • Windows 10 Pro 64-bit
  • procesor Intel® Core™ i5-7200U siódmej generacji
  • 13,3" (33,8 cm) , Nieodblaskowy ekran TFT Full HD Toshiba o wysokiej jasności z interfejsem eDP™, podświetleniem LED, technologią IPS i
  • proporcjami 16 : 9
  • Czarny stop magnezu z bardzo delikatnym wzorem
  • Intel® HD Graphics 620
  • maksymalny czas pracy : do 11 godzin (MobileMark™ 2014 w systemie Windows 10)
  • MobileMark jest znakiem towarowym firmy Business Applications Performance Corporation.
  • waga : od 1,39 kg
  • Szer. x głęb. x wys. : 316 × 229 × 18,2 (przód) / 22,4 (tył) mm

Wyświetl modele

Ucz się gdziekolwiek jesteś

Satellite Pro A30 jest kompaktowy i idealnie mieści się w torbie, więc wygodny w przenoszeniu. Z przeciwodblaskowym ekranem HD lub Full HD możesz pracować wszędzie, nawet w pełnym słońcu. Długi czas pracy na baterii sprawia, że nie będziesz się rozpraszać szukaniem zasilacza i kontaktu.

Komputer, na który można liczyć

Model A30 - lekki i wytrzymały laptop w obudowie wykonanej ze stopu magnezu oraz odpornej na codzienne uderzenia i obciążenia związane z ruchliwym trybem uczenia się — nigdy Cię nie zawiedzie. Został on nawet poddany testom Highly Accelerated Life Testing (HALT) wykonywanym przez instytut TÜV Rheinland, więc możesz śmiało dzielić z nami przekonanie o jego niezawodności.

Łącz się w poszukiwaniu wiedzy

Satellite Pro A30 to wiele możliwości niewymagających hasła połączeń – włączając w to porty HDMI i RGB do prowadzenia prezentacji, USB 3.0 do szybkiego zapisywania i udostępniania danych oraz rozwiązania Intel® Wi-Fi – bez problemu możesz więc zbierać potrzebne do nauki informacje. A30 ma również pełnowymiarowy czytnik kart SD oraz opcjonalny napęd dysków optycznych umożliwiające gromadzenie i udostępnianie danych w dowolny sposób. Do tego internetowa kamera Full HD i tłumiący zakłócenia podwójny mikrofon czyniący rozmowy przez Skype jeszcze łatwiejszymi.

Wydajność

Satellite Pro A30 jest super mobilnym i wydajnym rozwiązaniem. Dzieje się tak dzięki najnowszym procesorom Intel® Core oraz opcjonalnemu dyskowi SSD. Z A30 wykonasz swoje zadania tak szybko, jak potrzebujesz.

Profesjonalny stopień bezpieczeństwa

Niektórych rzeczy — bez względu na to, czy chodzi o pisany właśnie referat, czy o krytyczne dane firmy — zdecydowanie nie chcemy widzieć w niepowołanych rękach. Mając laptopa A30, wyposażonego w moduł TPM (Trusted Platform Module) i czytnik kart inteligentnych, można spać spokojnie. Funkcje te zapewniają ochronę od pierwszego naciśnięcia przycisku zasilania.

Wszystko, czego potrzebujesz do nauki

Z Satellite Pro A30 masz wszystko, czego potrzebujesz do nauki i pracy - gdziekolwiek jesteś. Wybierz spośród wielu akcesoriów, takich jak stacje dokujące Dynadock umożliwiające łatwe łączenie się z urządzeniami peryferyjnymi, dyski HDD i SSD lub USB i karty SD. Mamy również stylowe torby i pokrowce na laptopy zabezpieczające Twój komputer w podróży.

*Akcesoria sprzedawane oddzielnie. Prosimy sprawdzić ich dostępność pod adresem www.toshiba.pl/accessories/laptops

Pokaż ofertę

Usługi z myślą o nienagannej wydajności

Idealne działanie Twojego produktu Toshiba jest dla nas bardzo ważne. Aby Ci zapewnić maksymalne korzyści z inwestycji w rozwiązanie IT, oferujemy szeroką gamę usług, które podtrzymają ciągłość działania Twojej firmy na co dzień oraz świetnie dopasują się do Twoich indywidualnych potrzeb. Bez względu na to, czy chcesz przedłużyć gwarancję standardową, podwyższyć poziom wsparcia, czy zarządzać wszystkimi zasobami na jednej platformie — jesteśmy Twoim wymarzonym partnerem!

Dowiedz się więcej

Specyfikacje wszystkich produktów są uzależnione od modelu i regionu. Aby wyświetlić pełną listę produktów oraz informacje prawne i zastrzeżenia dotyczące określonych modeli (np. informacje o klawiaturze odpornej na zalanie, czasie pracy akumulatora, znakach towarowych itd.), kliknij tutaj .

Nadszedł czas zmian

Dynabook Inc. 1 października 2018 roku nastąpiła dekonsolidacja firmy noszącej wówczas nazwę Toshiba Client Solutions Co., Ltd. i jej spółek zależnych z Toshiba Group. 

Dowiedz się więcej