* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *
Hard Drives

PRZENOŚNA PAMIĘĆ MASOWA DLA MOBILNYCH

Bezprzewodowy dysk SSD Canvio AeroMobile sprawia, że zapisywanie multimediów w podróży jest teraz łatwe jak nigdy dotąd. Możesz uwolnić się od ograniczeń pamięci smartfonu, tabletu czy innego urządzenia przenośnego i przesyłać multimedia bezprzewodowo na dysk Canvio AeroMobile — teraz masz miejsce na więcej zdjęć i filmów niż kiedykolwiek przedtem. Ponadto dysk Canvio AeroMobile obsługuje przesyłanie strumieniowe na nawet osiem połączonych urządzeń, więc możesz swobodnie korzystać z zapisanych multimediów, gdy jesteś poza domem lub biurem.

Więcej informacji

MAKSYMALNA SZYBKOŚĆ DZIĘKI TRANSFERJET™

TransferJet™ to nowa technologia zbliżeniowej komunikacji bezprzewodowej, która łączy szybki transfer na poziomie 560 Mb/s z niezwykle prostą obsługą jednym dotknięciem i bezpiecznym połączeniem. Proste„Touch and Get” — z urządzenia Android™ na urządzenie Apple, ze smartfonu na laptop i nie tylko!

10 GB MIEJSCA W CHMURZE I OPROGRAMOWANIE DO ZDALNEGO DOSTĘPU ZA DARMO

Z niektórymi dyskami twardymi otrzymujesz ZA DARMO 10 GB miejsca w chmurze i oprogramowanie do zdalnego dostępu, dzięki czemu Twoje dane będą dostępne w każdej chwili ze smartfona, tabletu lub innych urządzeń przenośnych. Wystarczy połączyć się bezprzewodowo z dyskiem Toshiba Canvio Premium, Canvio Premium for Mac, Canvio Slim, Canvio Slim for Mac lub Canvio Connect II w sieci domowej — będąc w domu lub poza nim.