* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

Muzyka na każdą chwilę

Spotify udostępnia Ci miliony utworów muzycznych na Twoim komputerze Toshiby – zarówno dawnych i najnowszych przebojów.
Po prostu wybierz ulubioną ścieżkę, wykonawcę czy album, albo pozwól się zaskoczyć Spotify.
Zarejestruj się i używaj Spotify Premium przez 30 dni za darmo.

Więcej informacji

AKCESORIA DO KOMPUTERÓW FIRMY TOSHIBA

Zoptymalizuj sposób, w jaki korzystasz z komputera, za pomocą akcesoriów do laptopów i tabletów firmy Toshiba. Bez względu na to, czego szukasz — torby, monitora zewnętrznego, rozszerzenia pamięci czy rozwiązania w dziedzinie dokowania — firma Toshiba zaoferuje Ci akcesorium przeznaczone właśnie dla laptopa lub tabletu firmy Toshiba, którego używasz. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Więcej informacji

Więcej informacji

Laptopy domowe

Rodzina komputerów Toshiba Satellite obejmuje produkty oferujące doskonałą wydajność i wszechstronność — od laptopów codziennego użytku do najbardziej zaawansowanego sprzętu do zastosowań rozrywkowych — idealne do użytku domowego. Wydajne procesory, zaawansowane karty graficzne, doskonałe wyświetlacze, zintegrowane stacje dysków Blu-ray™ lub DVD wielokrotnego zapisu i wysoko wydajne zintegrowane głośniki — to wszystko w połączeniu z niezwykłą jakością oferowaną przez firmę Toshiba tworzy wyjątkowy zestaw. W imponującej ofercie Toshiba Satellite każdy znajdzie coś dla siebie — zarówno gracze komputerowi i miłośnicy filmów HD, jak i osoby poszukujące laptopa do codziennych zastosowań.

Laptopy dla graczy

Miłośnicy multimediów i zapaleni gracze muszą mieć do dyspozycji najwyższą moc. Naprzeciw ich potrzebom wychodzą komputery z rodziny Toshiba Qosmio. Procesory o wysokiej mocy obliczeniowej, najbardziej zaawansowane dedykowane karty graficzne i wiodąca technologia wyświetlaczy firmy Toshiba to elementy, które zapewniają niesamowite wrażenia podczas odtwarzania zawartości z dysków Blu-ray Disc™, a także podczas korzystania z najnowszych gier komputerowych, zaś zaprojektowane przez ekspertów audio z firmy Harman Kardon® głośniki gwarantują niezwykły realizm dźwięku.

Laptopy biznesowe

Seria komputerów biznesowych firmy Toshiba obejmuje laptopy spełniające potrzeby najbardziej wymagających profesjonalistów biznesowych. W ofercie laptopów biznesowych z pewnością każdy znajdzie model, który niezawodnie spełni jego oczekiwania — zarówno osoby potrzebujące laptopa o cienkiej i lekkiej konstrukcji, jak i te poszukujące wysoko wydajnego sprzętu do zastosowań biznesowych czy wygodnej alternatywy dla komputera stacjonarnego. Bez względu na miejsce użytkowania — w biurze czy w terenie — laptopy firmy Toshiba zawsze zapewniają wysoką jakość pracy mobilnej.

Wyposażenie opcjonalne i akcesoria

Firma Toshiba oferuje wiele akcesoriów i elementów wyposażenia dodatkowego do laptopów — zewnętrzne dyski twarde, dedykowane i uniwersalne rozwiązania do dokowania oraz torby i futerały.

Usługi firmy Toshiba

Czy chcesz rozszerzyć lub przedłużyć ochronę swojego laptopa lub produktu cyfrowego? Usługi firmy Toshiba to coś co pomoże w ochronie inwestycji w produkt. Nasze usługi obejmują m.in. przedłużenie gwarancji, usługę odzyskiwania danych, usługę odbioru do naprawy i zwrotu do klienta oraz usługę naprawy na miejscu.