* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

TOSHIBA TD-H3 – IDEALNE MONITORY DLA SEKTORA HOTELARSKIEGO

7 lutego 2017 r. – Toshiba Europe GmbH wprowadza nową serię intuicyjnych w obsłudze monitorów TD-H3 przeznaczoną dla sektora hotelarskiego i szpitalnego. Urządzenia różnej wielkości (24”, 32”, 43” i 49”) łączą zaawansowaną funkcjonalność z prostym zarządzaniem i instalacją. Są one dostępne zarówno w rozdzielczości Full HD 1080p (43” i 49”), jak i HD Ready 720p (24" i 32”).

Łatwa instalacja i codzienne zarządzanie
Urządzenia serii TD-H3 są tak proste w obsłudze, że zarówno z ich instalacją, jak i zarządzaniem poradzą sobie osoby bez technicznego doświadczenia. Telewizory pozwalają na klonowanie ustawień przez USB, co oznacza, że ustawienia użytkownika zapisane na jednym urządzeniu z łatwością można przenieść na kolejne. Podobnie jest z zarządzaniem poprzez lokalną sieć: wybrana funkcja każdego monitora może być ustawiana zdalnie w wielu pomieszczeniach i budynkach.

Urządzenia serii TD-H3 są idealne do wykorzystania w pokojach hotelowych czy salach szpitalnych. Doskonale uzupełnią także centralne miejsca obiektu, takie jak lobby, czy bary. Dzięki funkcjonalności połączeń modułowych, wyświetlany obraz możemy rozszerzyć na większą powierzchnię. Zaprojektowane do pracy w rozmaitych konfiguracjach, są wyposażone nie tylko w liczne łącza i gniazda, ale również we wbudowany media player USB. Takie rozwiązanie umożliwia odtwarzanie wielu treści, którymi zarządzamy przez jednego administratora.

Rozmaite możliwości
Dzięki inteligentnemu zewnętrznemu oprogramowaniu PC, użytkownik, korzystając z przyjaznego interfejsu, zmieni kolejność kanałów i pogrupuje je w dowolny sposób (na przykład hotel może ułożyć kanały według narodowości gości najczęściej odwiedzjących daną lokalizację).
Serię TD-H3 wyposażono we wbudowane tunery DVB-T2/C/S2 (zależnie od modelu), co oznacza, że monitory pozwalają na łączenie transmisji z różnych źródeł.

Telewizory Toshiba TD-H3 będą dostępne w Europie w pierwszym kwartale 2017 r.

Toshiba TD-H3:

  • Wyświetlacz: 24"/32"/43"/49", 16:9
  • Kąty widzenia: 178°
  • Jasność: 220cd/m2 do 320cd/m2 (zależy od modelu)
  • Złącza: 2 x HDMI®, 1 x USB, 1 x LAN control, 1 x VGA, 1 x RGB
  • Wbudowane głośniki
  • Tunery: DVB-T2/C/S2 (w zależności od modelu)

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.toshiba.pl/businessdisplays

Kontakt dla mediów
Joanna Stebel joanna@stebelikropka.pl

Wszystkie znaki handlowe wspomniane w powyższej informacji należą do ich prawowitych właścicieli.

O Toshiba
Toshiba Corporation, wedlug amerykanskiego magazynu „Fortune" jedna z 500 najwiekszych firm na swiecie, oferuje zaawansowane rozwiazania elektryczne i elektroniczne. Skupia ona swa dzialalnosc na trzech glównych obszarach: energii zapewniajacej czystsze i bezpieczniejsze codzienne zycie, infrastruktury gwarantujacej jego wysoka jakosc i przechowywania danych niezbednego zaawansowanemu spoleczenstwu informacyjnemu.
Dzialajac w mysl zasady Toshiba Group „Tworzone dla Ludzi, Tworzone dla Przyszlosci" („Committed to People, Committed to the Future"), Toshiba promuje globalne dzialania na rzecz lepszego zycia dla przyszlych pokolen. Zalozona w Tokio w 1875 roku, Toshiba jest sercem swiatowej sieci 550 firm zatrudniajacych 188,000 osób. Jej roczna sprzedaz przekracza 50 miliardów dolarów amerykanskich (stan na 31 marca 2016 r.).
Wiecej informacji mozna znalezc pod adresem: http://www.toshiba.pl

Opublikowane: 07 lut 2017