* HIDDEN_ACCESSIBILITY_TITLE *

WYKORZYSTUJĄCY PEŁNĄ MOC PROCESORÓW INTEL TOSHIBA PORTÉGÉ X20W-D - NAJCIEŃSZY I NAJLŻEJSZY BIZNESOWY LAPTOP 2-W-1 Z PROCESORAMI INTEL CORE™ 7. GENERACJI1

24 stycznia 2017 r. – Toshiba Portégé X20W-D najcieńszy i najlżejszy na świecie biznesowy laptop 2-w-1 zostanie wyposażony w procesory Intel® Core™ 7. generacji (serii U). Elegancka hybryda z subtelnymi złotymi zawiasami 360°, po obróceniu ekranu łatwo przekształca się z wydajnego laptopa we wszechstronny laptop.

Portégé X20W-D z szeregiem zabezpieczeń i możliwości połączeń ma akumulator zapewniający do 16 godzin 2 pracy na pojedynczym cyklu ładowania. Tylko 30 minut ładowania baterii umożliwi kolejne 4 godziny działania.

„Portégé X20W-D stworzyliśmy z myślą o profesjonalistach – od pracowników małych i średnich przedsiębiorstw aż po specjalistów z korporacji” – powiedział Maki Yamashita, Senior Vice President, PC & Solutions EMEA, Toshiba Europe GmbH. „Najnowszy model z rodziny Portégé zapewnia idealne połączenie mobilności i niezawodności oraz zabezpieczeń wymaganych przez współczesny biznes”.

Wydajny i elegancki

Cienki (tylko 15,4 mm) i lekki (zaledwie 1,1 kg) Portégé X20W-D zapewnia elastyczność laptopa, tabletu i notepada. To eleganckie i wytrzymałe urządzenie z piękną, magnezową obudową, złotymi zawiasami i antyodblaskowym ekranem wykonanym z Corning® Gorilla® Glass 4. Napędza je procesor Intel® Core™ 7. generacji. Opracowany przez Toshiba, hybrydowy system chłodzenia powietrzem gwarantuje wygodę i ciągłość pracy nawet w wymagających warunkach.

Zaawansowana mobilność i bezpieczeństwo

Urządzenie Toshiba Portégé X20W-D wyposażono w dostosowany do wymagań profesjonalistów system zabezpieczeń, zaprojektowany by chronić krytyczne dane biznesowe na wiele sposobów – od SecurePad™ z czytnikiem linii papilarnych i rozpoznającej twarz kamery na podczerwień współpracującej z Windows Hello aż po technologię Intel® Authenticate. To wszystko wspierane jest przez własny system BIOS Toshiba zapewniający wyższy poziom bezpieczeństwa. Zarówno BIOS jak i hardware zostały stworzone przez Toshiba, dzięki czemu urządzenie jest odporniejsze na próby włamania. Trusted Platform Module 2.0, zapewnia zaawansowane opcje uwierzytelniania i logowania.

Wygoda użytkowania i znakomity dźwięk

Urządzenie Toshiba Portégé X20W-D jest wyposażone w rysik WACOM Active Electro-Static (AES), podświetlaną klawiaturę i funkcję inteligentnej blokady chroniącej ją przed przypadkowym naciśnięciem klawisza.

Portégé X20W-D zaprojektowano tak, aby ułatwić działowi IT zarządzenie sprzętem – mowa tu m.in. o Windows Management Instrumentation, dodatkowym wsparciu dla Intel® Active Management i programie System Center Configuration Manager. Wszystkie potencjalne problemy z urządzeniem mogą być natychmiast sprawdzone za pośrednictwem bezpiecznego połącznia.

Laptop 2-w-1 zapewnia również znakomity dźwięk dzięki stereofonicznym głośnikom Harman Kardon® i oprogramowaniu DTS Sound™. Głośniki dostosowują się do położenia wyświetlacza gwarantując wyraziste i naturalne brzmienie w każdej sytuacji.

Portégé X20W-D może być wykorzystywane ze stacją dokującą Thunderbolt 3 Dock wyposażoną w pełen zestaw portów (USB typu C, HDMI, DisplayPort, VGA, LAN) lub USB-C Travel Dock z portami HDMI, VHA, LAN i USB 3.0.

Dostępność
Laptopy Toshiba Portégé X20W-D w Polsce będą dostępne od lutego b.r. Kontakt w sprawie zakupu: b2b@toshiba.pl

1Stan na 24.01.2017
2Za Mobile Mark™ 2014. Mobile Mark jest znakiem handlowym Business Applications Performance Corporation.

O Toshiba
Toshiba Corporation, według amerykańskiego magazynu „Fortune” jedna z 500 największych firm na świecie, oferuje zaawansowane rozwiązania elektryczne i elektroniczne. Skupia ona swą działalność na trzech głównych obszarach: energii zapewniającej czystsze i bezpieczniejsze codzienne życie, infrastruktury gwarantującej jego wysoką jakość i przechowywania danych niezbędnego zaawansowanemu społeczeństwu informacyjnemu. Działając w myśl zasady Toshiba Group „Tworzone dla Ludzi, Tworzone dla Przyszłości” („Committed to People, Committed to the Future”), Toshiba promuje globalne działania na rzecz lepszego życia dla przyszłych pokoleń. Założona w Tokio w 1875 roku, Toshiba jest sercem światowej sieci 550 firm zatrudniających 188,000 osób. Jej roczna sprzedaż przekracza 50 miliardów dolarów amerykańskich (stan na 31 marca 2016 r.).

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.toshiba.pl/ lub www.linkedin.com/company/toshiba-business-computing-solutions
Dodatkowe zdjęcia i materiały dla mediów są dostępne pod adresem: www.toshiba.eu/press

Opublikowane: 24 sty 2017