TD-E3V Series

TD-E3V Series

Przekazuj informacje przez cały dzień pracy, mając pewność nieskazitelnego obrazu. Wytrzymała konstrukcja modeli TD-E3V — znakomitych rozwiązań dla firm, placówek edukacyjnych, sklepów i biur podróży — pozwala im działać przez 16 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu. Nasze monitory świetnie wyglądają w orientacji pionowej i poziomej, oferując wyjątkową jakość obrazu różnej wielkości. Ukryty wbudowany port USB w produkcie Toshiba oferuje odporne na manipulacje automatyczne odtwarzanie treści audio lub wideo oraz obrazów, a także zapewnia obsługę wielu kodeków. Monitory są bardzo funkcjonalne i mają wzornictwo, które robi wrażenie na odbiorcach, a ponadto można je w pełni dostosowywać do swoich potrzeb.

Pobierz broszurę

Działanie w Trybie 16/7

Monitory serii TD-E3V zostały solidnie opracowane z myślą o prezentowaniu jasnego i wyraźnego obrazu marki przez 16 godzin na dobę i 7 dni w tygodniu. Znakomite rozwiązania dla firm, placówek edukacyjnych, sklepów i biur podróży — oraz w każdej sytuacji, gdy trzeba przekazać informację w angażującej, atrakcyjnej wizualnie formie.

16/7 performance

Wyraźny i Profesjonalny Odtwarzany Obraz

Sprytnie ukryty w urządzeniu Toshiba port USB zapewnia obsługę wielu kodeków i umożliwia automatyczne, odporne na kradzieże i manipulacje odtwarzanie obrazów oraz treści audio i wideo. Ten inteligentny, wbudowany odtwarzacz USB, aktywowany w chwili włączenia monitora, eliminuje konieczność stosowania zewnętrznego urządzenia multimedialnego.

Clear, Professional Playback

Możliwość Pełnego Dostosowania

Postaraliśmy się, aby urządzenia serii TD-E3V można było w pełni personalizować, więc to Ty decydujesz o wszystkim: układzie, orientacji (pozioma czy pionowa?), przystosowaniu logo i trybie odtwarzania. Nadaj ekranowi swój styl, dodając własne logo, które będzie wyświetlane podczas rozruchu urządzenia lub w przerwach dostępności sygnału.

Fully Customisable

Elastyczność i Kreatywność

Dzięki ruchomości modułu podczerwieni, możliwości konfiguracji kafelkowej oraz obsłudze połączeń łańcuchowych (tj. łączenia wielu urządzeń tak, aby wyświetlały jeden duży obraz lub kilka obrazów) możliwości angażowania odbiorców i przekazywania informacji wydają się wprost nieograniczone.

Flexibility and Creativity

Zdalne Sterowanie

Szereg przemyślnych rozwiązań umożliwia łatwe prezentowanie informacji również wtedy, gdy jesteś z dala od urządzenia. Monitor TD-E3V jest wyposażony w technologię bezprzewodowego udostępniania treści, zewnętrzne elementy sterujące oraz harmonogram, w tym wbudowane rozwiązanie podtrzymania czasu rzeczywistego.

Controlled Remotely

Elegancki i Prosty w Obsłudze

Branżowy standard Open Pluggable Specification (OPS) eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznych komputerów, okablowania czy zasilania, dzięki czemu ten monitor jest eleganckim i prostym w obsłudze rozwiązaniem dla każdego środowiska firmy czy miejsca publicznego. Dzięki prostej instalacji oraz inteligentnej kalibracji obrazu na wielu urządzeniach wystarczy chwila, aby zacząć udostępniać informacje.

Sleek and Easy

Wbudowane Modele Informacyjno-reklamowe

W tej serii rozszerzyliśmy dostępne możliwości, oferując wbudowane pochodne modele prezentacji informacyjno-reklamowej, dzięki którym partnerzy w zakresie oprogramowania mogą osadzać własne rozwiązania bezpośrednio na monitorach Toshiba dla biznesu. Osadzone rozwiązania programowe działają bezpośrednio w monitorach, łącząc centralne systemy oprogramowania bez stosowania urządzeń multimedialnych czy dodatkowego okablowania.

Embedded Signage

Opcjonalny Ekran Dotykowy

Modele serii TD-E3V można wyposażyć w interaktywny ekran dotykowy zgodny z szeroką gamą aplikacji i produktów obsługiwanych dotykiem. Dzięki obsłudze technologii „plug-and-play” przez port USB oraz dziesięciopunktowemu wykrywaniu w podczerwieni rozwiązanie to jest naprawdę szybkie w konfiguracji i łatwe w użyciu. Niskie zużycie energii i wytrzymała konstrukcja pozwalają z niego korzystać w każdym otoczeniu.

Optional Touchscreen
Przekątna ekranu 32” (80cm) 43” (109cm) 49” (124cm) 55” (140cm) 65” (165cm)
Rozdzielczość Full HD 1080p Rozdzielczość
Ultra HD
(3840 x 2160)
16/7: 400cd/m²
Orientacja pozioma lub pionowa
Gniazdo OPS
Wbudowany odtwarzacz USB i harmonogram
Dostępny model pochodny z wbudowanym modułem informacyjno-reklamowym
Support icon

Centrum pomocy

Uzyskaj dostęp i pobierz więcej informacji o produkcie i znajdź szybkie i łatwe porady dotyczące rozwiązywania problemów.

Uzyskać wsparcie
Strona główna