TD-E3 Series

TD-P3V Series

Monitory Toshiba serii TD-P3V zapewniają wyraźny, profesjonalny obraz przez całą dobę i nie wymagają stosowania zewnętrznego odtwarzacza multimediów. Bezpieczny, wbudowany odtwarzacz USB gwarantuje wyświetlanie materiałów audio i wideo oraz obrazów — a zatem i stosowny przekaz — przez 24 godziny na dobę, a to za sprawą odtwarzania automatycznego, obsługi wielu kodeków i dającej poczucie bezpieczeństwa funkcji awaryjnego przełączenia odtwarzania w razie braku sygnału wejściowego. Monitory serii TD-P3V, zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach, oferują imponujące możliwości dostosowywania, w tym konfigurację kafelkową oraz opcje podłączeń pozwalające na tworzenie wyświetlaczy wieloekranowych.

Download Datasheet

Całodobowe Użytkowanie

Wytrzymałe monitory Toshiba serii TD-P3V stworzono z myślą o sprawnym i wydajnym reklamowaniu przedsiębiorstw lub przekazywaniu ważnych firmowych informacji 24 godziny na dobę. Dająca poczucie bezpieczeństwa funkcja przełączania awaryjnego powoduje, że w razie zaniku sygnału monitor automatycznie zaczyna wyświetlać treści z odtwarzacza USB bądź logo firmy.

16/7 performance

Wyraźny i Profesjonalny Obraz

>W pełni bezpieczny, obsługujący wiele kodeków wbudowany odtwarzacz USB firmy Toshiba non stop wyświetla treści wideo, audio lub obrazy o imponującej czystości — nie trzeba podłączać zewnętrznego urządzenia multimedialnego. Automatyczne odtwarzanie może być aktywowane zaraz po włączeniu urządzenia.

Clear, Professional Playback

Możliwości Dostosowywania

Monitory serii TD-P3V zostały zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach. Montażysta ma szereg możliwości: od instalacji w orientacji pionowej i poziomej po ruchomy (lub wyjmowalny) moduł podczerwieni. Zapewnia to wygodę logistyczną i lepsze dostosowanie instalacji do względów bezpieczeństwa. Urządzenia tej serii udostępniają wiele opcji personalizacji, w tym umiejscowienie logo, dostosowanie logo oraz wbudowany harmonogram.

Fully Customisable

Duży Wybór Opcji Lączności

Szeroka gama wejść i wyjść, a także wbudowana karta Wi-Fi i otwarta przeglądarka, sprawiają, że monitory serii TD-P3V można naprawdę łatwo instalować i uruchamiać do eksploatacji. Opcja konfiguracji kafelkowej i połączeń łańcuchowych umożliwiają zestawienie wielu urządzeń w efektowne, wieloekranowe wyświetlacze.

Flexibility and Creativity

Dostosowywanie Ekranów

Wejście OPS i technologia bezprzewodowego udostępniania treści eliminują konieczność prowadzenia wielu kabli. A że nie trzeba już się martwić o to, gdzie siedzi widz i czy kable nie są zbyt napięte, można spokojnie i bezproblemowo prowadzić prezentacje, wykłady i inne spotkania wymagające przekazywania informacji na dużym ekranie.

Controlled Remotely

Wbudowany Moduł Informacyjno-reklamowy

W tej serii rozszerzyliśmy dostępne możliwości, oferując wbudowane pochodne modele do prezentacji informacyjno-reklamowych, dzięki którym partnerzy w zakresie oprogramowania mogą osadzać własne rozwiązania bezpośrednio na monitorach Toshiba dla biznesu. Osadzone rozwiązania programowe działają bezpośrednio w monitorach, łącząc centralne systemy oprogramowania bez stosowania urządzeń multimedialnych czy dodatkowego okablowania.

Sleek and Easy

Opcjonalny Ekran Dotykowy

Modele serii TD-E3 mogą zostać wyposażone w interaktywny ekran dotykowy zgodny z szeroką gamą aplikacji i produktów obsługiwanych dotykiem. Dzięki obsłudze technologii „plug-and-play” przez port USB oraz dziesięciopunktowemu wykrywaniu w podczerwieni rozwiązanie to jest naprawdę szybkie w konfiguracji i łatwe w użyciu. Niskie zużycie energii i wytrzymała konstrukcja pozwalają z niego korzystać w każdym otoczeniu.

Embedded Signage
Przekątna ekranu 43” (109cm) 49” (124cm) 55” (140cm) 75” (190cm) 86” (218cm) 98” (249cm)
Rozdzielczość Full HD 1080p Rozdzielczość 4K Ultra HD
(3840 x 2160)
Rozdzielczość 4K Ultra HD
(3840 x 2160)
Rozdzielczość 4K Ultra HD
(3840 x 2160)
24/7: 400cd/m² 600cd/m² 500cd/m² 500cd/m²
Orientacja pozioma lub pionowa
Gniazdo OPS
Wbudowany odtwarzacz USB i harmonogram
Dostępny model pochodny z wbudowanym modułem informacyjno-reklamowym Embedded signage model Embedded signage model Embedded signage model
Support icon

Centrum pomocy

Uzyskaj dostęp i pobierz więcej informacji o produkcie oraz znajdź szybkie i łatwe porady dotyczące rozwiązywania problemów.

Uzyskać wsparcie
Strona główna