TD-Q3V Series

TD-Q3V Series

Monitory Toshiba TD-Q3V zapewniają wyjątkowo czysty obraz o wysokiej jasności przez całą dobę i nie wymagają stosowania zewnętrznego odtwarzacza multimediów. Jasność 700 cd/m2 oznacza podwyższoną jakość obrazu nawet w mocno oświetlonym otoczeniu, gwarantując żywy przekaz. Bezpieczny, wbudowany odtwarzacz USB umożliwia odtwarzanie materiałów audio i wideo oraz zdjęć przez całą dobę — za sprawą odtwarzania automatycznego, obsługi wielu kodeków i awaryjnego przełączania przy zaniku sygnału. Proste w obsłudze, jasne, odważnie skonstruowane monitory TD-Q3V oferują imponujące możliwości dostosowywania, w tym konfigurację kafelkową oraz opcje podłączeń umożliwiające tworzenie wyświetlaczy wieloekranowych.

Download Datasheet

Wysoka Jasność

Ekran o jasności 700 cd/m2 zapewnia dobrą jakość obrazu nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, gwarantując nadzwyczaj żywy przekaz. Ekrany o podwyższonej jasności sprawiają, że monitory serii TD-Q3V świetnie się sprawdzają w sklepach, firmach i wszędzie tam, gdzie intensywniejsze oświetlenie mogłoby zmniejszać widoczność odtwarzanych materiałów, np. na wystawach okiennych.

16/7 performance

Całodobowe Użytkowanie

Wytrzymałe monitory Toshiba serii TD-Q3V skonstruowano z myślą o sprawnym i wydajnym reklamowaniu przedsiębiorstw lub przekazywaniu ważnych firmowych informacji 24 godziny za pomocą ekranu o wysokiej jasności. Dająca poczucie bezpieczeństwa funkcja przełączania awaryjnego powoduje, że w razie zaniku sygnału monitor automatycznie zaczyna wyświetlać treści z nośnika USB bądź logo firmy.

16/7 performance

Duży Wybór Opcji Lączności

Szeroka gama wejść i wyjść, w tym wyjście HDMI, a także wbudowana karta Wi-Fi i otwarta przeglądarka, sprawiają, że monitory serii TD-Q3V można naprawdę łatwo instalować i uruchamiać do eksploatacji. Opcja konfiguracji kafelkowej i połączeń łańcuchowych umożliwiają zestawienie wielu urządzeń w efektowne, wieloekranowe wyświetlacze.

Clear, Professional Playback

Wyświetlanie Materiałów we Właściwym Czasie

Wbudowany zegar RTC (Real Time Clock) umożliwia monitorowi zachowanie wewnętrznych ustawień czasu — nawet przy dłuższym braku zasilania czy zakłóceniach w działaniu sieci lokalnej. W związku z tym można synchronizować i planować wyświetlanie materiałów (dotyczy to również odtwarzania z USB) dokładnie w pożądanym czasie.

Fully Customisable

Wbudowany Moduł Informacyjno-reklamowy

W tej serii rozszerzyliśmy dostępne możliwości, oferując wbudowane pochodne modele do prezentacji informacyjno-reklamowych, dzięki którym partnerzy w zakresie oprogramowania mogą osadzać własne rozwiązania bezpośrednio na monitorach Toshiba dla biznesu. Osadzone rozwiązania programowe działają bezpośrednio w monitorach, łącząc centralne systemy oprogramowania bez stosowania urządzeń multimedialnych czy dodatkowego okablowania.

Flexibility and Creativity

Opcjonalny Ekran Dotykowy

Modele serii TD-Q3V można wyposażać w interaktywny ekran dotykowy zgodny z szeroką gamą aplikacji i produktów obsługiwanych dotykiem. Dzięki obsłudze technologii „plug-and-play” przez port USB oraz dziesięciopunktowemu wykrywaniu w podczerwieni rozwiązanie to jest naprawdę szybkie w konfiguracji i proste w obsłudze. Niskie zużycie energii i wytrzymała konstrukcja pozwalają z niego korzystać w każdym otoczeniu.

Controlled Remotely
Przekątna ekranu 43” (109cm) 49” (124cm) 55” (140cm)
Rozdzielczość Full HD 1080p
Używanie 24/7 w 700nit
Orientacja pozioma lub pionowa
Gniazdo OPS
Wbudowany odtwarzacz USB i harmonogram
Dostępny model pochodny z wbudowanym modułem informacyjno-reklamowym
Support icon

Centrum pomocy

Uzyskaj dostęp i pobierz więcej informacji o produkcie oraz znajdź szybkie i łatwe porady dotyczące rozwiązywania problemów.

Uzyskać wsparcie
Strona główna