TD-Y3V Series

TD-Y3V Series

Monitory Toshiba TD-Y3V to wysokiej jakości rozwiązanie ściany wideo, które można dostosować do wymagań firmy, tworząc konfiguracje kafelkowe obejmujące nawet 10 x 10 ekranów — w orientacji pionowej lub poziomej. Ekran z bezpośrednim podświetleniem LED i technologią IPS zapewnia znakomitą jakość obrazu, a smukła obudowa z ramką o szerokości zaledwie 3,5 mm sprawia, że monitory TD-Y3V sprawdzą się w każdej firmie.

Pobierz broszurę

Tworzenie Ogromnych Wyświetlaczy

Aby uzyskać wielki, przykuwający uwagę przekaz informacyjno-reklamowy, można zastosować kafelkowe połączenie wielu ekranów, tworząc do 100 ścian wideo o konfiguracji do 10 x 10 monitorów w orientacji pionowej lub poziomej. Wąska 3,5-milimetrowa ramka oznacza maksymalne wykorzystanie powierzchni ściany wideo — a więc i maksymalne oddziaływanie obrazu.

16/7 performance

Imponujące Ekrany

Dzięki bezpośredniemu podświetleniu LED i technologii IPS ściany wideo Toshiba TD-Y3V oferują naprawdę wyjątkowo wysoką jakość i wyrazistość obrazu. W połączeniu z jasnością ekranów sięgającą 500 cd/m2 oznacza to dużą siłę oddziaływania obrazu i wyróżniający się przekaz w każdym otoczeniu.

Clear, Professional Playback

Wyświetlanie Materiałów we Właściwym Czasie

Wbudowany zegar RTC (Real Time Clock) umożliwia monitorowi zachowanie wewnętrznych ustawień czasu — nawet przy dłuższym braku zasilania czy zakłóceniach w działaniu sieci lokalnej. W związku z tym można synchronizować i planować wyświetlanie materiałów (dotyczy to również odtwarzania z USB) dokładnie w pożądanym czasie.

Fully Customisable

Duży Wybór Opcji Lączności

Szeroka gama wejść i wyjść sprawia, że monitory serii TD-Y3V można naprawdę łatwo konfigurować i użytkować. Opcja konfiguracji kafelkowej i połączeń łańcuchowych umożliwiają zestawianie wielu urządzeń w efektowne ściany wideo. Ponadto ścianami wideo można sterować za pomocą pilota — każdą z osobna lub wszystkimi naraz.

Flexibility and Creativity

Wbudowany Moduł Informacyjno-reklamowy

Embedded signage (SoC) allowing software partners to port their own solutions directly on Toshiba Business Displays. The embedded software solutions run directly within the displays, linking central software systems without the need for external media devices or additional cabling.

Controlled Remotely
Przekątna ekranu 49” (124cm) 55” (140cm)
TD-Y553M
55” (140cm)
TD-Y553X
Bezpośredni wyświetlacz LED IPS Display IPS Display SVA Display
Rozdzielczość Full HD 1080p
24/7 usage from 450 Nit 500 Nit 700 Nit
Orientacja pozioma lub pionowa
Wbudowany odtwarzacz USB i harmonogram
Realtime Clock
Wbudowany Moduł Informacyjno-reklamowy
Support icon

Centrum pomocy

Uzyskaj dostęp i pobierz więcej informacji o produkcie i znajdź szybkie i łatwe porady dotyczące rozwiązywania problemów.

Uzyskać wsparcie
Strona główna